naglowek historia

Aktualności

naglowek historia

Zapraszamy do obejrzenia wyników VI Ogólnopolskich Mistrzostw Pomorza i Kujaw w Karate

WYNIKI: VI PUCHAR POMORZA I KUJAW

 

Kumite drużynowe kadetów

III - TKK TCZEW Kaczyński Mateusz Rogowski Sebastian Malinowski Michał

III - Bushi-Do Rydzewski Mateusz Kamrowski Piotr Żuberek Kamil

II - Bonsai Tomaszów Chmiel Bartłomiej Waleszczyk Mateusz Traczyk Konrad

I - LUKS Goleniów Wiśniewski Patryk Smagowski Piotr Kozak Mateusz 

Kumite drużynowe kadetek 

III - Samuraj Szczecin Malinowska Ewa Kunicka Katarzyna Fułek Monika

III - Zarzewie Prudnik Powroźnik Joanna Surma Anna Filipek Sandra

II - Luks Goleniów Jarosiewicz Wioletta Struk Anna 

I - Harasuto Łódź Świerczyńska  Dąbrowska  Walecka

Kumite drużynowe młodzików

III - Kaisho Białystok Kiejbuk Gabriel Chowik Michał Głowacki Bartosz

III - Samuraj Szczecin Przybylski Damian Kudzia Damian Kowalczyk Tomasz 

II - Bushido City Janikowski Iwo Przybylski Łukasz Jasiński Paweł

I - Bushi-do Bydgoszcz Ignatowicz Surma Rutkowski 

Kumite drużynowe chłopców 12-13 lat

III - Kaisho Białystok Korowaj Mariusz Ołowski Szymon Lebieżyński Hubert

III - Bushido City Bydgoszcz Kielichowski Patryk Szmyt Wojciech Wiśniewski Kacper

II - TKK Tczew Stubba Dawid Szczerba Jakub Dobrzyński Paweł

I - Samuraj Szczecin Kujawa Jonatan Niedbał Piotr Przybylski Adrian 

Kumite kadetki -55 kg

III - Kunicka Katarzyna Samuraj Szczecin

III - Walecka Katarzyna Harasuto Łódź

II - Gołębiewska Natalia Bushi-do Bydgoszcz

I - Surma Anna Zarzewie Prudnik

Kumite drużynowe młodziczek

III - Bushi-do Bydgoszcz Ciepła Jagoda Ciepła Malwina Piotrowska Monika

II - Kaisho Białystok Ostrowiecka Anna Mierzyńska Magdalena Lenczewska Eliza

I - Kaisho Białystok Fieduruk Sylwia  Knapp Magdalena  Galewska Ewa

Kumite drużynowe dziewcząt 12-13 lat

III - Budokan Sakura Janowska Agnieszka Formela Karolina 

II - Bushido City Kukawka Jessica Bitowt Dagmara Walczak Monika

I - Kaisho Białystok Granatowska Cecylia Konopko Daria Kulbicka Karolina

Kumite kadetów +75 kg

III - Kozak Mateusz Luks Goleniów

III - Wiśniewski Patryk Luks Goleniów

II - Malinowski Michał  TKK Tczew

I - Kaczyński Mateusz TKK Tczew  

Kumite młodziczki +50 kg

III - Zagrabska Sandra TKK-do Toruń

III - Ciepła Jagoda Bushi-do Bydgoszcz

II - Powroźnik Joanna Zarzewie Prudnik

I - Świerczyńska Katarzyna Harasuto Łódź

Kumite kadetów -65 kg

III - Traczyk Konrad Bonsai Tomaszów Maz.

III - Chmiel Bartek Bonsai Tomaszów Maz.

II - Legut Patryk Kaisho B.

I - Rydzewski Mateusz Bushi-do Bydgoszcz

Kumite kadetek +55 kg

III - Prządka Berenika Kamikaze

III - Jarosiewicz Wioletta Luks Goleniów

II - Filipek Sandra Zarzewie Prudnik 

I - Dąbrowska Marta  Harasuto Łódź

Kumite kadetów -75 kg

III - Szczepaniak Patryk KSSW Konin 

III - Wiśniewski Jakub KK Elbląg

II - Brodecki Rafał Budokan Sakura Rumia

I - Żuberek Kamil Bushi-do Bydgoszcz

Kumite młodziczek -50 kg

III - Fułek Monika Samuraj Szczecin

III - Turlińska Kinga Tomaszów Maz. 

II - Piotrowska Monika Bushi-do Bydgoszcz

I - Knapp Magdalena Kaisho Białystok

Kumite młodzików +60kg

III - Woźniak Adrian Harasuto Łódź

III - Głowacki Bartek Kaisho Białystok

II - Andrusewicz Krystian Elbląg

I - Janikowski Iwo Bushido City Bydgoszcz

Kumite młodzików -60kg

III - Ogrodowski Mateusz Gdańsk 

III - Ihnatowicz Adrian Bushi-do Bydgoszcz

II - Butowski Piotr Bushi-do Bydgoszcz

I - Surma Patryk  Bushi-do Bydgoszcz

Kumite dziewcząt 12-13 lat +45kg

III - Chwiralska Joanna MUKS TORNADO

III - Kołacz Zuzanna Bushi-do Bydgoszcz

II - Kubicka Karolina Kaisho Białystok

I - Granatowska Cecylia Kaisho Białystok

Kumite młodzików -50kg

III - Rutkowski Damian Bushi-Do Bydgoszcz

III - Cymbalista Mateusz Zarzewie Prudnik

II - Lempart Denis Zarzewie Prudnik

I - Przybylski Damian Samuraj Szczecin

Kumite chłopców 12-13 lat -40kg

III - Stubba Dawid TKK Tczew

III - Kujawa Jonatan Samuraj Szczecin

II - Kotwas Patryk Konin

I - Kielichowski Patryk Bushido City Bydgoszcz

Kumite chłopców 12-13 lat -50kg

III - Brzykcy Mateusz Bushi-do Bydgoszcz

III - Dudkowiak Adrian Konin

II - Korowaj Mariusz Kaisho Białystok

I - Ludwik Michał Kaisho Białystok

Kumite dziewcząt 12-13 lat -45kg

III - Konopko Daria Kaisho Białystok

III - Worsztynowicz Klaudia  IKK Inowrocław

II - Bitowt Dagmara Bushido City Bydgoszcz

I - Kukawka Jessica Bushido City Bydgoszcz

Kumite chłopców 12-13 lat +50kg

III - Ołowski Szymon Kaisho Białystok

III - Niedbał Piotr Samuraj Szczecin

II - Smagowski Arkadiusz Gichin Goleniów

I - Malec Karol Shobu-kan Stargard Szcz. 

Kata indywidualne kadetek

III - Jarosiewicz Wioletta LUKS Goleniów

III - Woldańska Marta Kaisho  Białystok

II - Surma Anna Zarzewie Prudnik

I - Prządka Berenika UKS KAMIKAZE 

Kata indywidualne kadetów

III - Srokowski Dawid Zarzewie Prudnik

III - Janikowski Iwo Bushido City Bydgoszcz 

II - Żuberek Kamil Bushi-do Bydgoszcz

I - Koselski Mateusz Bushi-do Bydgoszcz

Kata drużynowe młodzików i kadetów

III - Bushi-do Bydgoszcz Żuberek Dawid Zawadzki Emil Koselski Mateusz

II - Samuraj Szczecin Przybylski Damian Kudzia Damian Kowalczyk Tomasz 

I - Zarzewie Prudnik Wer Grzegorz Srokowski Dawid Lempart Denis

Kata drużynowe chłopców rocznik 1996 - 1994

III - Samuraj Szczecin Kujawa Jonatan Adrian Przybylski Oskar Lewandowski

III - Bushido City Szwankowski Piotr Szwankowski Paweł Kielichowski Patryk

II - Bushi-do Kocieniewski Grzegorz Szreder Jędrzej Olszewski Tomasz 

I -  Bushi-do Barwiński Jakub Piwowski Maciej Brzykcy Mateusz

Kata drużynowe dziewcząt rocznik 1996 - 1994

III - Bushido City Bydgoszcz Dagmara Bitowt Monika Walczak Dominika Bitowt

III - Samuraj Szczecin Karolina Hubkiewicz Bogna Bochińska Małgorzata Kłodzińska

II - Harasuto Łódź Kasia Stasiak Kinga Harast Ida Zaniewska

I - Bushi-do Bydgoszcz Katarzyna Zwiefka Sylwia Zwiefka Asia Skórcz

Kata drużynowe młodziczek i kadetek

III - Kaisho Białystok Marta Woldańska Sylwia Fiedoruk Magdalena Knapp

III - Bushi-do Bydgoszcz Jagoda Ciepła Aleksandra Olszewska Natalia Gołębiewska

II - Zarzewie Prudnik Joanna Powroźnik Magdalena Kubatek Sandra Filipek 

I - UKS Kamikaze Patrycja Bochańska Patrycja Rycerz Berenika Prządka

Kata drużynowe chłopców rocznik 1997 i młodsi

II - Ronin Toruń Mateusz Tucholski Mateusz Witkowski Kamil Dombrowski

I - Bushi-Do Bydgoszcz Damian Dobrzykowski Patryk Bodzioch Szymon Rutkowski

Kata drużynowe dziewcząt 1997 i młodsze

II - Harasuto Łódź  Kamila Sowińska Ida Zaniewska Kinga Harast 

I - Bushi-Do Bydgoszcz Natalia Kowalik Ola Trzcionkowska Iwona Jankowska 

Kata indywidualne młodzików

III - Kudzia Damian Samuraj Szczecin  

III - Rutkowski Damian Bushi-do Bydgoszcz

II - Cymbalista Mateusz Zarzewie Prudnik

I - Wer Grzegorz Zarzewie Prudnik

Kata indywidualne młodziczek

III - Powroźnik Joanna Zarzewie Prudnik 

III - Ciepła Jagoda Bushido Bydgoszcz

II - Rycerz Patrycja UKS Kamikaze Gryfino

I - Dubel Katarzyna  Zarzewie Prudnik

Kata ind. chłopców rocznik 1996 - 1994

III - Barwiński Jakub Bushi-do Bydgoszcz,  

III -  Piwowski Maciej Bushi-do Bydgoszcz

II - Kujawa Jonatan Samuraj Szczecin

I - Kocieniewski Grzegorz Bushi-do Bydgoszcz

Kata ind. dziewcząt rocznik 1996 - 1994

III - Chwiralska Joanna  Tornado Kalisz, 

III - Katarzyna Zwiefka Bushi-do Bydgoszcz

II - Szmyt Marta Bushi-do Bydgoszcz

I - Zwiefka Sylwia Bushi-do Bydgoszcz

Kata ind. chłopców rocznik 1999 - 1997

III - Malec Paweł Stargard Szcz.,  

III - Michał Kurzaj  Bushi-do Bydgoszcz

II - Rutkowski Szymon Bushi-do Bydgoszcz

I - Sobkowiak Tomasz Bushido City Bydgoszcz

Kata ind. dziewcząt rocznik 1999-1997

III - Cukrowska Julia Sandan, Bydgoszcz

III -  Kowalik Natalia Bushi-do Bydgoszcz

II - Harast Kinga Harasuto Łódź

I - Skórcz Joanna Bushi-Do Bydgoszcz 

Kata ind. chłopców pierwszy krok rocznik 1993 i starsi

III - Sowiński Patryk Bushi-do Bydgoszcz, 

III - Kamionka Kacper Ronin Mirosławiec

II - Reszkowski Mateusz BushidoCity Bydgoszcz

I - Drzycimski Przemek BushidoCity Bydgoszcz

Kata ind. chłopców rocznik 2000 i młodsi

III - Dworzecki Bartosz BushidoCity Bydgoszcz, 

III - Doliński Adrian Bushi-do Bydgoszcz

II - Szreder Paweł Bushi-do Bydgoszcz

I  - Bodzioch Patryk Bushi-do Bydgoszcz

Kata ind. dziewcząt rocznik 1995 - 1994

III - Kotela Eliza Bonsai Tomas 

II - Pawłowska Anna Bushi-do Bydgoszcz

I - Bitowt Dominika Bushido City  Bydgoszcz

Kata ind. dziewcząt rocznik 2000 i młodsze

III - Magnuszewska Wiktoria Bushi-do Bydgoszcz

II - Matuszewska Wiktoria Bushi-do Bydgoszcz

I - Trzcionkowska Ola Bushi-do Bydgoszcz

Kata ind chłopców pierwszy krok rok 1999 i młodsi

III - Stachulak Dominik TKK Toruń, 

III - Charydczak Błażej Bushi-do Bydgoszcz

II - Lewandowski Jakub Bushi-do Bydgoszcz

I  - Bojarczyk Mateusz Toruń

Kata ind. Dziewcząt pierwszy krok rok 1999 i młodsze 

III - Piotrowicz Emilia Bushi-do Bydgoszcz, 

III -  Magnuszewska Wiktoria Bushi-do Bydgo

II - Momot Justyna Shobukan Stargard

I - Matuszewska Wiktoria Bushi-do Bydgoszcz

Kata ind chłopców pierwszy krok rok 1998-1996

III - Bojarczyk Radosław Toruń,  

III -Syka Patryk Bushi-do Bydgoszcz

II - Sadowski Damian Bushi-do Bydgoszcz

I -  Stodolak Michał Ronin Toruń

Kata ind dziewcząt pierwszy krok rok 1998-1996

III - Stefanowicz Oliwia Ronin Mirosławiec, 

III - Gaca Michalina Bushi-do Bydgoszcz 

II - Zmarzły Klaudia Bushi-do Bydgoszcz 

I - Centkowska Wiktoria Ronin Toruń

Kata ind.chłopców pierwszy krok rocznik 1995-1994

III - Zielichowski Jacek Bushi-do Bydgoszcz, 

III -  Zamorowski Adrian Bushido City

II - Gajda Paweł Bushi-do Bydgoszcz

I - Jastrzębski Patryk Bushi-do Bydgoszcz

Kata  ind. Dziewcząt pierwszy krok 1993 i starsze

II - Borowiecka Estera Harasuto

I - Mekka Anastazja Bushi-do Bydgoszcz

 

Najlepszą zawodniczką Mistrzostw została Berenika Prządka - UKS Kamikaze Gryfino

Najlepszym zawodnikiem został Grzegorz Wer - Zarzewie Prudnik

Najmłodszą zawodniczką została Wiktoria Manuszewska - Bushi-do Bydgoszcz

Najmłodszym zawodnikiem został Paweł Szreder - Bushi-do Bydgoszcz

Najlepszym klubem został klub Bushi-do Bydgoszcz

 

 

Klasyfikacja klubowa:

Lp.
Nazwa klubu:
złote
srebrne
brązowe
razem:
1
UKS Kamikaze Gryfino
2
1
 
3
2
Akademia Budo "Ronin" Mirosławiec    
2
2
3
Bushikan Szczecin      
0
4
Toruński Klub Karate - Do Shotokan
1
 
3
4
5
Stowarzyszenie Sportów Walki Wejherowo      
0
6
Kaisho Karate Klub Białystok
5
4
7
16
7
Klub Karate Shotokan Dojo Toruń      
0
8
Tczewski Klub Karate
1
2
2
5
9
M.S.M.K.J. Budokan - Sakura Rumia  
1
1
2
10
Elbląski Klub Karate  
1
1
2
11
MKS Chełmża      
0
12
Kamińskie Stowarzyszenie Sportów Walki      
0
13
Gdański Klub Karate-Do    
1
1
14
Inowrocławski Klub Sportowy Karate    
1
1
15
Zarzewie Prudnik
4
6
4
14
16
Klub Karate Samuraj Szczecin
2
2
9
13
17
Klub Karate Shotokan w Lęborku      
0
18
Shobu-Kan Stargard Szczeciński
1
1
 
2
19
UKS "Dwójka" Bełchatów      
0
20
Karate Kamikaze Stargard Szczeciński    
2
2
21
Muks Tornado Kalisz    
2
2
22
Luks Gichin Goleniów
1
2
4
7
23
UKS Dwójka  "Bonsai" Tom. Maz.  
1
4
5
24
Toruński Klub Karate - Do Ronin
2
1
 
3
25
Klub Harasuto Łódź
3
4
2
9
26
Bushido-City Bydgoszcz
6
4
5
15
27
Klub Sportowy Bushi-do Bydgoszcz
17
14
25
56
28
MUKS SANDAN Bydgoszcz    
1
1
29
KSSW Konin  
1
2
3

 

obrazek po prawej 1
obrazek po prawej 2
obrazek po prawej 2
Nasi sponsorzy: Logotyp firmy  HSF Logistics  

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone Klub Karate Shotokan
Profesjonalne i nowoczesne strony internetowe Bydgoszcz Elsago.com

575313
Aktualnie na stronie: 5