naglowek historia

Aktualności

naglowek historia

Kolejny sukces odnieśli zawodnicy klubu BUSHI-DO Bydgoszcz w dwóch imprezach sportowych rangi Mistrzostw Polski.

Pierwszy sukces zawodnicy Bushi-do wywalczyli w Akademickich Mistrzostwach Polski, które odbyły się we Wrocławiu w dniu 19.05.2007.

Klub reprezentowało trzech zawodników Anna Fajkowska, Albert Ciesielski oraz Łukasz Mróz. 

Wywalczyli oni tego dnia 4 medale w tym dwa złote, które przypadły Annie Fajkowskiej w kumite indywidualnym kobiet w kategorii - 60 kg, oraz w kategorii open.

Kolejny złoty medal dodał Albert Ciesielski w kumite indywidualnym seniorów w wadze- 65 kg i ostatni brązowy medal dołożył Łukasz Mróz w kumite indywidualnym mężczyzn w kategorii - 80 kg.

W drugi dzień odbyły się Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych gdzie swoje uczelnie i klub Bushi-do reprezentowali Albert Ciesielski Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy oraz Łukasz Mróz Uniwersytet Warmińsko Mazurski w Olsztynie. Także w tych zawodach odnieśliśmy sukces zdobywając 3 medale złoty przypadł ponownie Albertowi Ciesielskiemu w kumite indywidualnym seniorów w wadze - 65 kg oraz drugi srebrny, który wywalczył w kumite indywidualnym seniorów w kategorii open. Brązowy medal natomiast wywalczył w tej samej kategorii open Łukasz Mróz.

obrazek po prawej 1
obrazek po prawej 2
obrazek po prawej 2
Nasi sponsorzy: Logotyp firmy  HSF Logistics  

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone Klub Karate Shotokan
Profesjonalne i nowoczesne strony internetowe Bydgoszcz Elsago.com

575349
Aktualnie na stronie: 3