naglowek historia

Aktualności

W dniach 31.03.2007 - 01.04.2007 odbyły się we Włoszech w miejscowości Monza 8 Międzynarodowe Mistrzostwa Karate z cyklu GOLDEN LEAGUE.

W zawodach startowało 1500 zawodników z kilkudziesięciu państw całego świata. Klub Bushi-do reprezentowało 7 zawodników.

Dwóch z nich startowało z reprezentacji Polski. Byli to Anna Fajkowska i Albert Ciesielski. Zaprezentowali się dobrze Anna Fajkowska wygrala pierwszą walkę 5-0 w drugiej walce przegrała w bardzo kontrowersyjny sposób przez wskazanie z zawodniczką z Włoch. Albert Ciesielski także wygrał pierwszą walkę z Niemcem ulegając nieznacznie w drugiej walce zawodnikowi z Chorwacji. Pozostała piątka zawodników to młodzicy, kadeci i jeden senior : Leszek Grzenkowicz w kata seniorów, Adrian Ihnatowicz, który wygrał dwie walki, Piotr Kamrowski, Jagoda Ciepła, która zajęla miejsce 4 przegrywając w ostatnich sekundach walkę o brązowy medal oraz Mateusz Rydzewski który jako jedyny wywalczył w kumite indywidualnym kadetów brązowy medal w wadze do 55 kg.

Ogólnie był to bardzo udany występ zawodników Bushi-do Bydgoszcz dzięki któremu wiele się nauczyli. Był to dobry sprawdzian dla seniorów przed startem w Mistrzostwach Europy w Bratysławie na początku maja.